Scientific Name

Pachycereus pringlei (S. Watson) Britton & Rose

Common Names

Mexican Giant Cardon, Cardon, Elephant Cactus, False Saguaro Cactus

Synonyms

Cereus pringlei

Scientific Classification

Family: Cactaceae
Subfamily: Cactoideae
Tribe: Pachycereeae
Genus: Pachycereus pringlei is de hoogste cactussoort ter wereld, met een maximale hoogte van 19,2 meter en een stevige stam met een diameter van 1 meter. Het draagt verschillende rechtopstaande takken, en in het algemeen lijkt het op de verwante Saguaro. Bloemen zijn groot, nachtelijk, wit, en verschijnen langs de ribben in tegenstelling tot alleen toppen van de stengels.

foto via delange.org

hardheid

USDA hardheidszones 9a tot 11b: van 20 °F (-6.7 °C) tot 50 ° F (+10 °C).

hoe te kweken en te verzorgen

net als de meeste andere planten die tot duizelingwekkende grootte kunnen groeien, groeien Pachycereus Cactussen buitengewoon langzaam gedurende honderden jaren. Ze hebben aan jullie kant vrijwel geen hulp nodig, op voorwaarde dat ze in een woestijnomgeving worden opgevoed.

deze buitengewoon onderhoudsarme planten kunnen decennialang onaangeroerd groeien, dus er is niet veel waar u zich zorgen over hoeft te maken. Ze moeten voldoende zon en warmte krijgen en voorzichtig zijn rond hun stekels. Als ze in containers worden gekweekt, zorg er dan voor dat ze worden verpot en dat hun grond niet te vochtig is. Anders dan dat, deze planten zijn ongeveer zo eenvoudig en hands-off als het wordt.

net als de meeste cactussen en Vetplanten Vermeerderen deze planten zich door stekken. Snijd een tak en herbeplant in goed doorlatende grond. Zorg ervoor dat de cactus in een lege container staat om zijn uiteinden te laten genezen voordat je hem herplant; dit zal zijn stengels recht houden, en cactussen met gedroogde uiteinden vormen gemakkelijker wortels na het planten. Zie meer over hoe te groeien en te zorgen voor Pachycereus.Pachycereus pringlei komt van nature voor in het noordwesten van Mexico in Baja California, Baja California Sur en Sonora.

Links

  • Terug naar geslacht Pachycereus
  • Succulentopedia: Bladeren vetplanten door Wetenschappelijke Naam, Gangbare Naam, Geslacht, Familie, USDA Winterhardheid, Afkomst, of cactussen door Genus

Photo Gallery

Foto via codycoyotee.com Foto via delange.org Foto via cactus-succulents.com

schrijf je nu in en worden up-to-date met het laatste nieuws en updates.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.